Kopš 2012. gada Krievu kultūras centrā darbojas ekspozīcija, kas veltīta Krievijas impērijas kara ar Napoleonu 200. gadadienai.

KKC ekspozīciju un izstāžu kuratora Aleksandra Bogdanova un mākslinieka Pjotra Hudobčenoka sagatavotās ekspozīcijas mērķis ir parādīt Dinaburgas cietokšņa varonīgo aizstāvēšanu. Neliels garnizons, kas sastāvēja no dažādu pulku rezerves bataljoniem, tas ir, nepieredzējušajiem zaldātiem, apturēja uz trim dienām uzbrūkošo maršala Udino korpusu, kas plānoja marša veidā soļot līdz Sanktpēterburgai un bez aizķeršanas ieņemt to. Cietokšņa aizstāvji apturēja Napoleona karaspēka, kas iepriekš nebija zinājis sakāvi, uzvarošo gājienu. “Drosmīgais garnizons” – tā Barklajs de Tolli raksturoja Dinaburgas aizstāvjus savā ziņojumā Aleksandram I.

Ekspozīcijā apskatāma senā, vairāk nekā simt gadus vecā, dokumenta kopija – Dvinskas otrās četrgadīgās skolas audzēkņa Grigorija Bogdanova atzinības raksts, kas izsniegts par panākumiem un labu uzvedību 1912. gadā. Lapā attēlots imperators Aleksandrs I, Krievijas impērijas karavadoņi un 1812. gada kara kauju ainu momenti. Jāuzsver, ka šī ekspozīcija ir ne tikai informācijas stendi, fotogrāfijas un dokumentu kopijas, bet arī kara māksliniecisks tēls, kuru veidoja ievērojamais pasaulslavenais Daugavpils mākslinieks Pjotrs Hudobčenoks. Izstādē eksponētas 1812. gada kara karavīru figūriņas, kuras meistars izveidojis ar dokumentālu precizitāti. Militārās vēstures klubs “Salang” nodrošināja ekspozīciju ar artefaktiem: Napoleona kara īstām lielgabala lodēm un munīciju.